Військова частина 3022 набирає резервістів

На базі військової частини 3022 Національної гвардії України створено новий підрозділ – стрілецька резервна рота.

Як повідомили в частині, вже укомплектовано 5 штатних одиниць. Також кілька претендентів на посади резервістів проходять медичну комісію, навчання. Підрозділ комплектується з числа резервістів оперативного резерву першої черги, облік яких ведеться у військових комісаріатах, пише shostka.info.

Служба в стрілецької резервної роті має ряд переваг. Зокрема, громадянам які не проходили військову службу, при проходженні служби у військовому резерві надається відстрочка від призову на строкову військову службу на весь період служби у військовому резерві. Також звільнення від призову на строкову військову службу надається, якщо обов’язки служби у військовому резерві виконані протягом першого і другого контрактів (один контракт для рядового складу – 3 роки, сержантського, старшинського та офіцерського складу – 5 років).

Крім того, за резервістами на весь час виконання обов’язків, включаючи час проїзду до місця їх служби і назад, зберігається місце роботи, займана посада і середня заробітна плата на підприємстві, в установі або організації, незалежно від підпорядкування і форм власності. На резервістів і членів їх сімей поширюється дія Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». Резервістам за весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві виплачується грошове забезпечення в розмірі від 1,5 до 2-х прожиткових мінімумів на місяць (пропорційно часу перебування на зборах).

За підсумками року у разі недопущення правопорушень, пов’язаних з проходженням служби у військовому резерві, проводиться виплата одноразової грошової заохочення. Резервісти забезпечуються всіма видами тилового, медичного та фінансового забезпечення в такому ж розмірі, як і військовослужбовці Національної гвардії України.

Граничний вік перебування у військовому резерві – 60 років. За довідками з приводу служби в резерві просять звертатися в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9 до 16 годин у відділення кадрів військової частини і за телефоном 066-754-57-33.

Поділитися в соціальних мережах