Військова прокуратура зайнялася особами, які нажилися на будівництві казарми у Глухові

Після того, як мережею почали ширитися новини про те, що військовослужбовцям 16-го батальйону 58-ї мотопіхотної бригади Збройних Сил України не надали у Глухові належних умов проживання, на місце дислокації вказаного підрозділу бригади виїхало керівництво військової прокуратури Сумського гарнізону.

Встановлено, що в результаті недобудови казарменого фонду у м. Глухові Сумської області, військовослужбовців, які прибули із зони проведення  антитерористичної операції, розміщено в наметовому таборі. Кожен намет обігрівається, розгорнуто медичний пункт, організовано місце для приймання душу. Військовослужбовців забезпечено харчуванням та питною водою.

На даний час, військовою прокуратурою Сумського гарнізону здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за фактом розтрати коштів службовими особами Північного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони України під час будівництва казарменого фонду у м. Глухові, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 191 КК України. У ході розслідування буде досліджено питання додержання вимог законодавства військовим командуванням під час переміщення зазначеного підрозділу із зони проведення антитерористичної операції до місця постійної дислокації у м. Глухів. Військові службові особи, за наявності підстав, будуть притягнуті до відповідальності, повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Поділитися в соціальних мережах