Військові повідомили, чи є загиблі й полонені серед глухівських АТОвців

16 окремий мотопіхотний батальйон 58 окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України на своїй сторінці у Фейсбуці надав роз’яснення у зв’язку з поширенням викривленої інформації щодо загиблих військовослужбовців у бою 23 листопада під Кримським Луганської області, зокрема уточнив дані про долю АТОвців із Глухова:

“Офіційно повідомлялося, що на вказаній території загинуло чотири українські військові. Зокрема підтверджується, що в нерівному бою поліг один боєць 16 ОМБП , тіло якого було доставлено на українську сторону. Це молодший сержант Денис Кривенко. Інформація щодо трьох інших військових батальйону буде повідомлена тільки після передачі тіл і підтвердження їх осіб.

Пізніше повідомили про повернення двох наших армійців. Двоє українських військових, яким живими вдалося вибратися з бою, не є бійцями з числа попередньо названих чотирьох загиблих.
На жаль, одному військовослужбовцю батальйону не вдалося вибратися з поля бою – він потрапив у полон до російських найманців.

Крім цього, у зв’язку з розташуванням ППД батальйону у м. Глухів, серед його мешканців ширяться чутки щодо загиблих глухівчан.
Серед загиблих, пропавших безвісти та полонених жителів Глухова немає”.

bezymyannyj

Поділитися в соціальних мережах