Військову частину очолив холостяк із Харківщини

Шосткинську військову частину 3022 очолив уродженець Харківської області.

Новий командир, полковник Олександр Желновач, приступив до виконання своїх обов’язків 22 січня нинішнього року. До призначення він служив у Харкові, на посаді заступника командира в/ч 3005.

Олександр Желновач родом із села Манченки Харківської області. Він закінчив Військовий інститут внутрішніх військ, який у подальшому був перейменований у Військовий інститут Національної гвардії України. Олександр Желновач проходив службу в зоні АТО, командував батальйоном, який охороняв у місті Рубіжне Луганської області казенний хімічний завод «Зоря», який виробляв тротил.

“На той момент мій батальйон, розташовувався на окупованій території. Було не просто… Я пишаюся, що батальйон, в якому я служив, залишився єдиним підрозділом Нацгвардії, який окупантам не вдалося захопити. Весь особовий склад, крім одного солдата, який втік додому, у повному складі дочекався звільнення міста нашими військами”, – сказав командир.

У Шостці Олександру Олександровичу сподобалося. За його словами, сподобалося і саме місто, і частина. “Коли я вперше сюди потрапив, то відчув, ніби опинився вдома, тут все рідне, знайоме. За час, проведений у частині, переконався, що вона боєздатна, організована. Дуже приємно служити в такому колективі”, – зазначив Желновач.

За словами нового командира, кардинальних змін він не планує. Від підлеглих насамперед вимагає дисциплінованості та неухильного виконання службових обов’язків. “Головне для мене – люди, колектив. Є вираз: «Солдата любити не потрібно, його потрібно берегти». Ось із цієї позиції я і підходжу до своєї роботи”, – зазанчив Олександр Желновач, відповідаючи на питання про життєві пріоритети.

Новому командиру в/ч 3022 37 років, він розлучений, має двох дітей.

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах