Віта Семеренко отримає олімпійське срібло замість бронзи

Українська біатлоністка піднялася на 2-е місце Сочі-2014 після дискваліфікації росіянки Ольги Вілухіної, яка попалася на махінаціях із допінгом.

Двоє біатлоністок збірної Росії, Ольга Вілухіна і Яна Романова, визнані винними у махінаціях із допінг-пробами, взятими у них під час Олімпіади-2014. Про це повідомляє прес-служба МОК.

Вілухіна зобов’язана повернути своє срібло, завойоване нею в Сочі в спринтерській гонці. Яке перейде … українці Віті Семеренко, яка посіла 3-е місце в тій гонці. Таким чином, наша біатлоністка офіційно стає срібною призеркою Ігор 2014! Бронза ж дістанеться італійці Карін Обергофер, яка фінішувала на 4-му місці.

Крім того, Вілухіна і Романова виграли срібні нагороди в жіночій естафеті 4 по 6 км (золото тоді взяла збірна України в складі Віти і Валі Семеренко, Юлії Джими і Олени Підгрушної), і, за існуючими правилами, під дискваліфікацію потрапляє вся збірна Росії. Срібло дістанеться команді Норвегії, бронза – команді Чехії.

10

Медалістки Сочі-2014 в жіночому спринті (праворуч – ліворуч) після фінішу: Віта Семеренко (Україна, бронза), Анастасія Кузьміна (Словаччина, золото), Ольга Вілухіна (Росія, срібло).
Джерело:https://newsone.ua/
Поділитися в соціальних мережах