Вкрадений із гуртожитку телефон “помандрував” у сусіднє місто

До Липоводолинського відділення поліції надійшло повідомлення про крадіжку від 16-річного юнака. Хлопець розповів: мобільний телефон вартістю у 5 тис. грн. зник із загальної кімнати гуртожитку, де він залишив його на підзарядку.

Правоохоронці провели ряд пошукових заходів і пересвідчились, що мобільний телефон працює у м. Ромни. Як виявилося, новий власник телефону – жителька райцентру, придбала його у місцевому ломбарді.

Встановивши коло осіб, причетних до цієї справи,  розшуковці остаточно з’ясували обставини зникнення телефону. Залишений на підзарядці чужий гаджет побачив інший житель гуртожитку, студент місцевого навчального закладу, тож і вирішив скористатися відсутністю власника телефону, аби тихцем поцупити чужу річ. Згодом викрадений сотовий 18-річний юнак за борги віддав своєму другу, а той, у свою чергу, будучи в Ромнах, здав телефон до ломбарду.

«Наразі «підприємливому» студенту вже оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Санкція статті передбачає чималий штраф чи позбавлення волі до трьох років. Всі матеріали кримінального провадження направлено до суду», –  прокоментував начальник Липоводолинського відділення поліції Андрій Перелазний.

Поділитися в соціальних мережах