Влада Лебедина присоромила городян за “ціничний” смітник біля кладовища

У Лебедині величезний смітник росте з кожним днем по периметру огорожі усього Троїцького кладовища, що на вулиці Ватутіна. Гори сміття, подекуди вище паркану кладовища, утворюються там мало не щодня. Люди стягують туди не тільки гілля з дерев, зрізані кущі, опале листя, а також побутове і хатнє сміття та інший непотріб.

Із розірваних собаками пластикових пакетів, сміття розноситься вітром по всій вулиці Ватутіна та вулиці Русіянова. Добре, що на вулиці осінь, але у літній період сморід стоїть такий, що можна собі уявити.

«Із усіх несанкціонованих  сміттєзвалищ міста, цей смітник виглядає найбільш цинічно, так як створили його самі ж мешканці прилеглих до кладовища вулиць», – говорить директор КП «Комбінат благоустрою» Володимир Піщанський. – Адже, ні з Сумської чи Тараса Шевченка сміття туди не везуть.

Кожного ранку, прибираючи навколо кладовища, працівники комунального підприємства дивуються вихованню окремих мешканців міста. «Це ж, як у церкву принести сміття» – говорять прибиральники.

І це при тому, що вже більше 5 років КП «Комбінат благоустрою» пропонує послуги по вивозу побутового сміття із приватного сектору. Вартість такого «задоволення» складає лише 6 грн 96 коп. на 1 людину в місяць. Проте, як свідчить практика, людям легше викинути сміття у святому місці, аніж заплатити 7 грн на місяць, пишуть у мерії.

Учора, 19 жовтня, працівники КП «Комбінат благоустрою», прибираючи це сміттєзвалище, знову запропонували мешканцям прилеглих вулиць укласти договори на вивіз побутового сміття із приватного сектору.

5117

5125

Джерело: lebedyn.com.ua

Поділитися в соціальних мережах