Влада прокоментувала конфлікт із перевізниками

У конфлікті між сумськими перевізниками, управлінням Укртрансбезпеки в Сумській області та групою активістів роль арбітра взяло на себе обласне керівництво.

Відразу після наради, яка, за словами чиновників, проходила у форматі правового штабу, заступник губернатора Олександр Марченко зустрівся з представниками мітингуючої сторони і висловив офіційну позицію Сумської ОДА щодо ситуації, яка склалася.

«Природно, тут є конфлікт інтересів, бо з одного боку є транспортне законодавство, яке регулює діяльність перевізників, але при цьому не можна обділити увагою і законодавство, що регулює підприємницьку діяльність. Якщо закон дозволяє здійснювати регулярні перевезення і оформляти їх як нерегулярні, то в першу чергу це питання до самого законотворця. Ми будемо шукати золоту середину», – запевнив Марченко.

Керівництво ОДА ініціювало створення робочої групи, до якої увійдуть представники від імені перевізників, працівники правоохоронних органів, представники держструктур, громадськість і депутати.

Уже сьогодні сторони конфлікту зустрінуться за «круглим столом».

Нагадаємо, сьогодні, 3 лютого, міжміські перевізники вийшли на мітинг під мерію Сум, аби звернути увагу чиновників на проблему рейдерства в обласному центрі.

fd2884d0b1bf1bb5298446934375805a

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах