Влада Сум вважає, що нелегальних гральних закладів у місті немає

Отримала відповідь міської влади онлайн-петиція «Про правомірність роботи лотерейних закладів».

«У нашому місті все більше і більше стає закладів,так названих “лотерейних клубів”. Але кожен з нас розуміє, що під цією назвою функціонують заборонені законом ігрові зали… Прошу перевірити правомірність роботи таких закладів, ввести хоча б яке-небудь обмеження по їх розташуванню у місті, так як на кожному кроці можна побачити такий заклад», – писала авторка петиції Бондаренко Олена Миколаївна.

Відповідь на електронну петицію:

“Шановна Олено Миколаївно! Повідомляємо, що спеціалістами відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської міської ради розглянуто електронну петицію “Про правомірність роботи лотерейних закладів”, розміщеної на порталі “Єдина система місцевих петицій” (https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/1389).

Інформуємо, що аналогічну петицію “Про заборону грального бізнесу в м. Суми” було розглянуто на засіданні виконавчого комітету Сумської міської ради 14 серпня 2018 року №456 “Про розгляд електронної петиції Шевченка Володимира Володимировича про заборону грального бізнесу в м. Суми”.

Петиція була розглянута, але не підтримана, оскільки гральний бізнес в Україні заборонено Законом України “Про заборону грального бізнесу в Україні”.

На виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради 14 серпня 2018 року №456 “Про розгляд електронної петиції Шевченка Володимира Володимировича про заборону грального бізнесу в м. Суми” підготовлено та направлено відповідні звернення до Міністерства фінансів України та Управління захисту економіки в Сумській області щодо проведення перевірок діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, що одержали право на проведення державних лотерей, які здійснюють підприємницьку діяльність на території м. Суми.

Враховуючи вище викладене, вважаємо розгляд електронної петиції “Про правомірність роботи лотерейних закладів”, розміщеної на порталі “Єдина система місцевих петицій” (https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/1389), недоцільним».

Поділитися в соціальних мережах