Влада Сум зустрілася з перевізниками

Керівництво міста та відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг провели нараду з перевізниками. Першочерговим під час зустрічі стало питання розгляду розрахунків, наданих перевізниками для зміни вартості проїзду у пасажирському автомобільному транспорті, повідомляють у мерії.

Начальник профільного відділу Сергій ЯКОВЕНКО зосередив увагу на тому, що перевізники мають в найкоротші терміни виконати рекомендації тимчасової комісії щодо підготовки транспорту до роботи в зимовий період – зокрема, щодо необхідності облаштування всіх пасажирських автомобілів обігрівачами. З-поміж іншого на міському пасажирському автомобільному транспорті найближчим часом мають з’явитись наліпки з написами шрифтом Брайля, за допомогою яких незрячі пасажири зможуть ідентифікувати той чи інший маршрут (це є однією з вимог Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту згідно з вимогами чинного законодавства).

Між тим, зміниться таки вартість прозду чи ні, у мерії не повідомяють.

Нагадаємо, вчора біля сумської мерії зібралося близько десятка маршрутних таксі – таки чином перевізники привертали увагу до своїх проблем, які влада довгий час ігнорувала.

Поділитися в соціальних мережах