Власника кафе в Сумах оштрафували за неповагу до підлеглих

За виявлені в ході перевірки порушення законодавства з питань праці Управлінням Держпраці у Сумській області було накладено штраф на ТОВ «Чін-чін» та відповідний ФОП, які проводять свою діяльність у сфері надання послуг мобільного харчування, а саме, в кафе «Чін-чін», (м. Суми). Відповідно до ст. 265 КЗпПУ загальна сума штрафних санкцій склала 134 400 грн.

Підставою для проведення позапланового контрольного заходу було звернення працівників підприємства до Управління Держпраці у Сумській області, законні права яких порушив роботодавець. Таким чином фахівцями Держпраці в ході перевірки встановлено допуск працівника до роботи без укладення з ним трудового договору, що є порушенням ч. 1,3 ст. 24 КЗпПУ, за яке згідно зі ст. 265 КЗпПУ до підприємства застосовано штрафну санкцію в 30-кратному розмірі мінімальної зарплати.

Також встановлено порушення вимог ч. 1 ст. 106  КЗпПУ – роботодавцем за погодинною системою оплати праці не було забезпечено оплату в подвійному розмірі годинної ставки роботи працівника в надурочний час. Слід зауважити, що вихідні дні не визначені графіком роботи підприємства. Наряду з вище вказаним, держінспекторами було встановлено порушення роботодавцем порядку виплати заробітної плати та звільнення працівника.

Поділитися в соціальних мережах