Вночі невідомі підпалили сараї

Як повідомляє 2-й Державний пожежно-рятувальний загін Шосткинського міськрайонного відділу управління ДСНС в Сумській області, пожежа сталася сьогодні вночі, 14 грудня, у приватному секторі Артемівського мікрорайону по вул. Чкалова в місті Шостка.

Місцева жителька почула тріск, вийшовши на вулицю, побачила, що у сусідів через город горить господарська споруда, і повідомила господарям. О 2:37 вони подзвонили в службу «101». По прибуттю пожежних рятувальників вже була охоплена вогнем і знищена дерев’яна прибудова до цегельної господарської споруди, вогонь поширився під дерев’яну, криту металом, покрівлю споруди. Усередині цегляної будівлі вогнем було охоплено і одне з трьох приміщень. На відстані одного метра розташований житловий будинок, була загроза спалаху й житла.

Протягом півгодини пожежникам вдалося локалізувати пожежу. Вогнем було знищено дерев’яну прибудову до госпбудівлі, дах госпбудівлі площею близько 9 кв. м., особисті речі господарів. На щастя, ніхто не постраждав. Збиток встановлюється, пише shostka.info.

Ймовірною причиною загоряння фахівці вважають підпал. Обставини з’ясовують правоохоронні органи.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах