Вночі у Сумах розгулював чоловік, озброєний пістолетом і ножем

Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання 26-річного жителя міста Білопілля, що раніше був судимий за крадіжки та грабежі, працівники поліції виявили та вилучили гранату Ф-1. Ще дві гранати Ф-1 та РГД-5 правоохоронці вилучили у його 27-річного знайомого. Поліція з’ясовує, звідки чоловіки взяли боєприпаси, та де збиралися їх використати.

У Недригайлові, в ході проведення обшуку в домоволодінні 38-річного місцевого жителя, працівники поліції виявили і вилучили саморобний пристрій для стрільби шомпольного типу, у просторіччі «самопал».

А у 26-річного сумчанина, якого працівники поліції пізно увечері зупинили на вулиці Герасима Кондратьєва, при собі виявився пневматичний пістолет, зовні схожий на пістолет Макарова, та ніж. Куди та з якою метою направлявся озброєний чоловік, поліцейські наразі з’ясовують. 

Ще дві одиниці мисливської зброї, серед яких мисливський ніж та мисливська рушниця ІЖ-58 16-го калібру, добровільно видали поліції двоє жителів Тростянецького та Охтирського районів. За словами чоловіків, все це вони знайшли у лісових масивах.

Нагадуємо, що згідно з ч.3 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності.

 

Поділитися в соціальних мережах