Водій на очах у дітей збив їхнього друга і втік

На автодорозі в с. Земляне Краснопільського району машина збила 14- річного хлопця. Його приятелі саме  в той час разом із ним каталися на велосипедах і бачили трагедію на власні очі. Підлітки ж і описали поліцейським колір та прикмети зниклого автомобіля.

Коментує Костянтин Заіка, начальник Краснопільського відділення поліції:

«Для розшуку зловмисника були задіяні буквально всі служби поліції : дільничні, оперативники, слідчі, працівники,по по нагляду за безпекою дорожнього руху. Був введений в дію план « Перехоплення». Ми опитували жителів сусідніх сіл, перевіряли транспортні засоби. І вже за дві години встановили особу водія і місце його мешкання. Тож коли останній повернувся до дому там на нього вже очікували поліцейські. Спочатку він заперечував факт наїзду на малолітнього, проте згодом зізнався. Розповів, що побачив його вже в останню мить зіткнення, а втік – бо злякався»

Автомобіль водія з характерними ушкодженнями поліцейські знайшли схованим в лісі за декілька кілометрів від місця мешкання.

На жаль, життя дитини врятувати не вдалося. Розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.286 КК України, в рамках якого призначені ряд експертиз. Згідно з чинним законодавством водієві загрожує позбавлення волі на строк до 8 років, повідомляє відділ комунікації  Нацполіції у Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах