Водій випив горілку перед патрульними

Днями, вночі, патрулюючи Курський проспект, екіпаж патрульних помітив автомобіль Mercedes-Benz Vito, який рухався без ввімкненого світла фар. Поліцейські зупинили вказаний автомобіль.

За кермом знаходився 35-річний чоловік, який мав ознаки алкогольного сп’яніння, натомість у нього не було жодних документів, які повинен мати при собі водій транспортного засобу. За наявними базами, інспектори встановили, що він взагалі не отримував водійського посвідчення. Поліцейські запропонували керманичу пройти освідування на стан сп’яніння за допомогою алкотестеру, на що він погодився.

Інспектори почали складати адмінматеріали за керування без водійського та зупинили громадян, щоб залучити їх як свідків для проведення огляду на стан сп’яніння, але у цей момент часу не гаяв і сам водій.

Він взяв у свого знайомого пляшку горілки та почав її вживати. Вживши алкоголь, чоловік повідомив, що пив уже після зупинки. Також він сказав, що пройде освідування у медичному закладі. Там у нього зафіксували 2,27 проміле алкоголю, що у понад 11 разів перевищує допустиму норму.

Патрульні склали на нього адмінматеріали за ч. 2 статті 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має права керування) та ч. Водій4 статті 130 (вживання водієм алкоголю після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення медичного огляду з метою встановлення стану сп’яніння) КУпАП.

Поділитися в соціальних мережах