“Вон из города!”: Представники сумської влади “попросили” волонтерів (відео)

4 квітня в одному з приміщень аграрного університету волонтери громадської організації «4 лапи» збиралися почати стерилізацію бездомних тварин, але їх зупинили представники сумської міськради.

“Ми з нашою командою приїхали у місто Суми за запрошенням зоозахисної організації м. Суми та міської влади для проведення проекту допомоги безпритульним тваринам. До нас завітала представник ніби влади і попросили нас, цитую: «Вон из города» нецензурними виразами”, – розповіла представник ТОВ «4 лапи-Україна» Олена Вихристюк.

“Підписувати завідомо збитковий договір для підприємства – я кримінальної відповідальності отримувати великого бажання не маю. Комунальне підприємство буде вимушено сплатити податок на прибуток, якщо отримає безоплатні послуги, а саме послуги “4 лап”, але коштів для сплати цього податку воно не має, оскільки фінансова діяльність у цьому році підприємством ще не розпочата. На даний час на підприємстві не сплачена заборгованість із зарплати, сплати податків, обов’язкові платежі загальним терміном 3 місяці”, – у свою чергу пояснює директор КП «Центр догляду за тваринами» Володимир Катишев.

У листопаді минулого року Сумська міська рада і міжнародна організація «4 лапи» уклали меморандум про співпрацю, який передбачає безоплатну стерилізацію бездомних тварин. В рамках цієї угоди до Сум приїхали спеціалісти. Тепер вони відмовляються працювати, оскільки з’ясувалося, що на це немає документальних дозволів, зокрема, договору про співпрацю з відповідним комунальним підприємством. Таким чином безоплатна стерилізація бездомних тварин у Сумах припинилася. Комунальне підприємство чекатиме на надходження коштів, які закладені у міському бюджеті на Центр догляду за тваринами. Цьогоріч це 700 тисяч гривень.

Поділитися в соціальних мережах