Втеча озброєного військового: що чекає на дезертира?

Стали відомі подробиці про втечу із Сумської військової частини солдата, який мав при собі автомат із набоями.

Ігор Галичанський, військовий прокурор Сумського гарнізону повідомив: “Військовою прокуратурою були внесені відомості до ЄРДР за ч. 3 ст 408, тобто вчинення дезертирства військовослужбовця зі зброєю в умовах особливого періоду. Санкція від 5 до 10 років. При ньому виявлено зброя і боєприпаси, автомат і 60 набоїв до нього. На даний момент з ним проводяться слідчі дії. Він затриманий”.

“Коли ми отримали інформацію, що з військової частини самовільно пішов військовослужбовець, був виданий оперативний план «Серени», до того ж ми вже мали його фотокартку, особовий склад був зорієнтований на його розшук, його затримала оперативна  група в одному із спальних районів Сум”, – зазначила речниця Нацполіції Сумщини Ельвіра Біганова.

За інформацією військового прокурора, юнак до армії пішов у квітні цього року, спочатку був у навчальному центрі у Львівській області, до Сум прибув понад місяць тому. Призивався до Збройних Сил у Кіровоградській області. Проходив службу у 27-й артбригаді. Захисник військовослужбовця повідомив, що наразі коментувати ситуацію не буде через брак інформації, причину такого вчинку юнака також не повідомив.

 

Поділитися в соціальних мережах