Викладач СумДУ принизив Генпрокурора та його дружину

Ігор Жигулін, викладач СумДУ, завідувач лабораторії кафедри прикладної математики і моделювання складних систем, на своїй сторінці у Фейсбуці часто забуває про свій інтелігентний статус освітянина і береться цинічно критикувати всіх і все, що йому не до вподоби.

Цього разу він викликав обурення користувачів соцмережі, дозволивши собі висловитися вкрай некоректно щодо відомих жінок-політиків, причому як від “Батьківщини” так і від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”.  Опублікував образливий пост про двох народних депутатів – Олександру Кужель та Надію Савченко, використавши фото, де перша закинула ногу на ногу, а інша – без взуття.

«Обличчя українського парламенту: страшні бабища із не митими ножищами

#украина #вр #савченко #кужель».

snymok-ekrana-2017-09-27-v-15-52-20-kopyya

 

Однак навіть цього справжньому чоловікові та викладачу СумДУ Жигуліну здалося замало і він вирішив принизити ще і Генерального прокурора та його дружину – першому дорікнувши за проблеми із дикцією, а його дружину записав до компанії “Бабок-Йожок”.

snymok-ekrana-2017-09-27-v-15-52-59

 

Такий грубий закид викликав дуже негативну реакцію серед представниць прекрасної статі. Ігоря Жигуліна присоромили за те, що поливає брудом не просто нардепів, а перш за все – жінок.

«Хамло неумытое решило видать само попиариться ! Как отвратительно смотреть и читать пакости сугубо о женщинах ( не о политиках ) такого рода сброда ! Да пост не просто странен , сранен до немогу !!!» – відписала йому киянка.

Але таких зауважень викладач СумДУ не злякався і потім почав в грубій формі обговорювати, скільки йому потрібно випити, щоб залізти народному депутату у труси…

snymok-ekrana-2017-09-27-v-22-19-07-kopyya

Що ж, можна лише уявити, якщо Ігор Жигулін настільки цинічно поводиться на просторах Фейсбуку, то що він може уткнути на парах і чому вчить студентів –  точних наук чи хамству? Який приклад він їм подає?

Також дивує і позиція керівництва СумДУ, яке, очевидно, підтримує таку поведінку свого співробітника, раз не вживає до нього ніяких заходів.

snymok-ekrana-2017-09-27-v-23-22-15

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах