Винесли вирок двірнику, який повісив собаку

Здавалося б, нещодавно в Україні значно посилили кримінальну відповідальність за знущання над тваринами, на практиці ж шкуродери як і раніше несуть мінімальне покарання.

Путивльський райсуд закінчив розгляд кримінального провадження стосовно двірника місцевого ОСББ, обвинуваченого в жорстокому поводженні з тваринами. Як встановило слідство, у вересні чоловік за допомогою хліба підманув до себе собаку-безхатченка, який бігає по Центральній вулиці с. Корольки, сунув її в петлю і повісив у кущах, від чого тварина померла, пише shans.com.ua.

Свою вину в суді чоловік повністю визнав, але від дачі показань відмовився. З огляду на відсутність у чоловіка судимостей і позитивні характеристики, за ч. 1 ст. 299 КК України суд засудив його до виправних робіт на термін у 6 місяців з відрахуванням 10% заробітку в дохід держави. Так що двірник продовжить працювати на колишньому місці.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах