Винуватець надзвичайної ситуації в Сумах зізнався, як підірвав квартиру

В організації вибуху в сумській багатоповерхівці на вулиці Металургів підозрюється 59-річний пенсіонер, який проживав у квартирі на 7-му поверсі. Свою вину він визнав, повідомила прес-секретар прокуратури Сумської області Наталія Науменко.

“Відразу після трагедії підозрюваний в організації вибуху був допитаний. Свою вину він повністю визнав, надавши письмове свідчення. Розповів, що задля вибуху відкрив конфорки газової плити, а коли побачив, що газ нібито виходить з неї повільно, ще й роз’єднав з допомогою ключа газову трубу, після чого розташувався в дальньому кутку кімнати з запаленою сигаретою в руці”, – прокоментувала речниця.

Оскільки чоловік страждає на психічний розлад, представники правоохоронних органів зараз перевіряють надану ним інформацію.

За словами прес-секретаря прокуратури, у квартирі на 7-му поверсі чоловік проживав більше 20 років, останнім часом – сам. Родині пенсіонера належала ще одна квартира – на 4-му поверсі. Сусіди зазначають, що чоловік періодично вживав спиртні напої і виявляв агресію щодо мешканців будинку.

Погрозу підірвати будинок, аби його квартира нікому не дісталася, люди чули постійно, але навіть не припускали, що вони справдяться.

 

Джерело: https://www.ukrinform.ua/

Поділитися в соціальних мережах