Винуватець смертельної ДТП “прозрів” у СІЗО

Прокуратурою Сумської області підтримано державне обвинувачення стосовно 25-річного жителя м. Середино-Буда, під колесами автівки якого рік тому загинула 40-річна жінка.

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді, що 2 грудня 2016 року обвинувачений, керуючи автомобілем марки «MERCEDES-BENZ 280» в м. Середина-Буда перевищив допустиму швидкість, зневажив безпекою дорожнього руху, не дотримався безпечного інтервалу між автомобілем та пішоходами, які рухались у попутному напрямку, внаслідок чого допустив наїзд на жінку, яка поверталась з вокзалу разом із донькою. Щоб уникнути покарання за скоєне, водій залишив місце пригоди. Від отриманих травм потерпіла наступного дня померла в лікарні. Завдяки проведеним розшуковим заходам через декілька годин правоохоронцям вдалось встановити та затримати водія.

Чоловік свою вину у вчиненні інкримінованих злочинів не визнав та відмовився надавати будь-які показання. Однак на підставі зібраних доказів за рішенням суду його засуджено за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 1 ст. 135 (залишення в небезпеці) КК України до 6 років позбавлення волі з позбавлення права керувати транспортними засобами строком на 3 роки. Суд зобов’язав його сплатити чоловікові потерпілої близько 300 тис. грн моральної та матеріальної шкоди, а двом неповнолітнім донькам сплачувати по 411 грн щомісячно до досягнення ними вісімнадцяти років. Також судом змінено міру запобіжного заходу щодо засудженого з особистого зобов’язання на тримання під вартою.

«Опинившись у слідчому ізоляторі, чоловік кардинально змінив свою позицію, він звернувся до суду з апеляційною скаргою, вину свою визнав, запевнив, що розкаявся і просить застосувати до нього більш м’який вирок, без тримання під вартою, оскільки у нього з’явилось бажання допомагати родині потерпілої», – повідомив прокурор відділу прокуратури Сумщини Євгеній Тимошенко.

Поділитися в соціальних мережах