Винуватця смертельної ДТП посадили в тюрму

Переглядаючи вирок суду першої інстанції, за рішенням якого чоловік уник реального покарання за скоєння смертельної ДТП, Апеляційний суд Сумської області погодився з доводами прокурора та постановив новий вирок.

Відтак, 43-річному обвинуваченому призначено покарання за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що спричинило смерть потерпілого) КК України у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки.

Як повідомив прокурор відділу прокуратури Сумської області Євгеній Тимошенко, ДТП сталася в с. Нижня Сироватка Сумського району ще в червні 2015 року. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння та керуючи технічно несправним транспортним засобом, обвинувачений втратив контроль над керуванням автівки, з’їхав на узбіччя та зіткнувся з деревом. Пасажир отримав тяжкі травми і через декілька днів помер у лікарні.

За рішенням суду першої інстанції від 15 грудня 2016 року обвинуваченого визнано винним в інкримінованому злочині та засуджено до п’яти років позбавлення волі, проте звільнено від відбування покарання з іспитовим строком – три роки. Прокуратура не погодилася з таким рішенням і оскаржила його в суді вищої інстанції.

Поділитися в соціальних мережах