Як народжуються чутки, або історія про коня і дитину

Кінно-спортивний клуб «Шостка», розташований в с. Дубровка на Шосткинщині, став особливо популярним. Майже щодня на екскурсії приїжджають шкільні, робочі колективи і сім’ї з Шостки та району, Глухова, Кролевця, Ямполя, Свеса, С.-Буди, Зноб-Новгородського, щоб подивитися на рідкісний в нашому регіоні і видовищний вид кінного спорту – конкур.

Із захопленням відвідувачі дивляться, як тренують спортивних коней (для скакунів навіть є душ, солярій, тренажери!). Майже всі відзначають високий рівень організації і чистоту в клубі, називаючи його «маленьким куточком Європи» на Сумщині. Щомісяця клуб безкоштовно відвідують вихованці реабілітаційних центрів для дітей-інвалідів, оскільки іпотерапія (лікування кіньми) ефективна навіть при ДЦП.

Останнім часом в Шостці стали поширюватися чутки про те, що в Дубровці кінь вбив дитину. Як стало відомо журналістам Шостка.ІNFO, історія була придумана в профілакторії «Лісовий» казенного заводу «Імпульс».

У минулі роки майже всі відпочиваючі в «Лісовому» діти приїжджали на екскурсію в КСК «Шостка». Домовилися про екскурсії і цьогоріч. Дві групи дітей другої зміни відвідали з екскурсією кінний клуб. Решта не встигли. За рішенням керівництва табору екскурсії скасували.

За наявною інформацією, вся річ у тому, що заводський автобус для проїзду до Дубрівки на екскурсію не дали. Працівники табору замовили автобуси в одному з турагенств Шостки, але не порадилися з профспілкою заводу. Очевидно, сплату кількох тисяч гривень за оренду автобусів на заводі визнали дорогим задоволенням і від екскурсій відмовилися.

“Дітям у таборі сказали, що, нібито, екскурсія відміняється через те, що якась дитина впала з коня”, – розповідають батьки вихованців «Лісового».

Швидше за все, цю версію в профілакторії придумали, щоб не засмучувати дітей «Лісового», які з таким нетерпінням чекали поїздки в Кінно-спортивний клуб. Незабаром в Шостці чутки з «впала дитина з коня» переросли в «кінь в Дубровці вбив дитину».

Керівник і засновник Кінно-спортивного клубу «Шостка» Володимир Пилипейко з повною відповідальністю заявив, що жодного подібного інциденту в клубі не було.

dsc00088

dsc00086

Поділитися в соціальних мережах