Як в Сумах пережили першу ожеледицю

У Сумах, як і по всій Україні, перша ожеледиця спровокувала ріст травматизму на дорогах, які перетворилися на суцільну ковзанку, а також збільшення кількості ДТП. За даними патрульної поліції, у середу в обласному центрі сталося 6 аварій, постраждала 1людина.  Водії ж розповідають, що довелося особливо обережно керувати автомобілями, аби уникнути зіткнень. У соцмережах автоледі зізнавалися, що через високу аварійність на шляхах пережили стрес.

До травмпункту Сумської міської клінічної лікарні №1 активніше почали звертатися містяни, які відчули на собі примхи негоди.

“Збільшилася кількість звернень до травмпункту нашої лікарні. Вчора з п’ятої вечора і до першої ночі звернулося 11 хворих. Сьогодні до нас звернулися 6 хворих у зв’язку із ожеледицею. Переважно це переломи променевої кістки у типовому місці,  розтягнення, забої, переломи кісточок гомілки “, – прокоментув завідуючий ортопедо-травматологічним відділенням поліклініки №1 Володимир Сухоставець.

Найближчим часом зниження температурних показників не очікується, тож у тих, хто за кермом, є час, аби змінити гуму на зимову.

 

Поділитися в соціальних мережах