З’ясувалося, чому військові били по почках конотопчан

З’ясовано причину конфлікту, що стався у суботу, 17 грудня, у Конотопі. Нагадаємо, свідком того, як військовослужбовці 58-ї бригади жорстоко побили групу молодих хлопців, стала місцева мешканка.

«…около 21:00 в кооперативе “Авиатор” военнослужащее 58 бригады приблизительно 20 человек с оружием напали на молодых парней. У ребят гематомы на голове, выбиты зубы, били по почкам, рёбрам, угрожали убить за малейшей действия с их стороны. С поднятыми руками стояли около часа и слушали унижение и оскорбление. Ставили на колени, ложили лицом в снег. Некоторым удалось убежать и вызвать родителей и полицию. По их приезду с этой бригады из 20 человек, удалось скрыться половине. Как дальше можно жить в этом городе, если люди, которые приехали нас защищать, нас же самих обижают», – йшлося у повідомленні жінки.

У поліції дещо інша версія того, що трапилося. Як повідомили в ОК ГУНП, 18 грудня, в поліцію звернулися двоє молодих людей з легкими тілесними ушкодженнями — саднами і гематомами. Вони заявили, що їх побили військовослужбовці розквартированої в Конотопі військової частини. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 125 КК України і почали перевірку.

Як випливає зі слів учасників конфлікту, молоді люди ввечері зібралися смажити шашлики в приватному дворі неподалік від військової частини. Дров не вистачало, і вони вирушили в лісосмугу, щоб що-небудь спиляти. Військовий, який проходить повз, зробив їм зауваження щодо вирубки без дозволу. Виник конфлікт, у ході якого військовослужбовець був побитий. Він пішов, а незабаром повернувся з іншими військовими. Тепер вже постраждали любителі шашликів.

Слідчі дії з цього приводу тривають. Про те, що сталося повідомили в військову службу правопорушень, яка веде власне слідство.

Джерело: Ваш шанс

Поділитися в соціальних мережах