З’явилося відео кривавих розбірок біля “Фонконі”

Різанина біля ресторану “Фонконі” у центрі Сум шокувала жителів обласного центру, тим більше, коли з’ясувалося, що до кривавих розбірок призвела задавнена комунальна проблема. Чоловік хотів помститися за те, що завгосп закладу відмовився вирішувати проблему із водовідоводом із ресторану, який веде у двір багатоквартирного будинку і створює незручності мешканцям.

Зранку прийшов до перших клієнтів і став запитувати ненависного працівника. Охоронець провів його всередину, і невдовзі пролилася кров.

“Чую крик божевільний: Юра, затримай його, затримай! Він повз мене рвонув, я тільки побачив, що в нього в руці ніж, і ніж увесь у крові. Завгосп вибіг увесь закривавлений”, – розповів Юрій Гирявенко.

Нападник побіг до зупинки громадського транспорту, двоє охоронців кинулися навздогін. На зупинці тоді стояла одна маршрутка. Коли охоронці забігли її перевірити, налякані пасажири сиділи, не піднімаючи очей. Лише одна жінка жестами потайки вказала на заднє сидіння, де ховався втікач. Охоронці його скрутили і затримали, однак той спромігся поранити в руку 29-річного чоловіка. Йому медики надали допомогу на місці, а от завгоспа довелося госпіталізувати.

“Колото-різані рани плеча, передпліччя, ушкодження суглобу”, – пояснила головний лікар Сумської станції екстреної медичної допомоги Галина Білоус.

Свій вчинок нападник пояснює  старим конфліктом: “Я різав завгоспа, бо він довів мене до афекту, тому що образив кілька років тому”.

Джерело: https://tsn.ua/

Поділитися в соціальних мережах