За бюджетними будівництвами на Сумщині буде доглядати спецгрупа

За розпорядженням голови Сумської ОДА створено робочу групу «Супроводження та моніторингу в Сумській області стану будівництва комунальних закладів охорони здоров’я в сільській місцевості (амбулаторій), центрів надання адмінпослуг, центрів безпеки, нового освітнього простору, футбольних полів зі штучним покриттям».

Нагадаємо, що за інформацією начальника управління капітального будівництва ОДА Анатолія Ворожка, протягом минулого року управління було замовником будівництва 48 об’єктів на території Сумщини. На виконання будівельних робіт і на створення проектно-кошторисної документації було направлено 79 557,570 тис. грн. Закупівлі будівельних робіт проходили через систему електронних держзакупівель ProZorro, у результаті чого було зекономлено 14 618, 091 тис. грн.

Джерело: shans.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах