За допомогу жінці “банкір” узяв 15 тисяч

До Роменського відділу поліції із заявою про шахрайство звернулася 60-річна жителька міста. Пенсіонерка розповіла, що на її мобільний зателефонував невідомий, який, назвавшись працівником служби безпеки банку, повідомив, що з її рахунку хтось намагається зняти кошти. Чоловік запропонував свою допомогу, погодившись на яку, жінка назвала йому останні цифри своєї банківської картки, код з СМС-повідомлення, після чого з її рахунку зникли майже 15 тисяч гривень.

За даним фактом слідчі поліції вже відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) та проводять подальші розшукові заходи аби встановити злочинця.

А правоохоронці, аби інші не стали жертвами від подібних пройдисвітів, радять громадянам дотримуватись порад поліцейських. При спілкуванні з незнайомцями по телефону, які можуть назватись працівниками банку, працівниками соцслужб, поліцейськими або представниками інших установ, не надавайте жодної інформації про свої банківські картки, про пін-коди чи інші цифри, які від вас вимагають. Якщо мова йде про гроші, можете бути певні, то звичайні шахраї. Жоден працівник банку фінансових проблем чи то допомоги по телефону не надає. Цією схемою користуються лише зловмисники, передає Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах