За гральний бізнес роменчанин сплатить чверть мільйона гривень

Роменською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 50-річного роменчанина, який у порушення вимог чинного законодавства організував протиправну діяльність, пов’язану з проведенням та наданням можливості доступу до азартних ігор.

Так, більше року тому в Ромнах обвинувачений під прикриттям інтернет-кафе організував ігровий зал, діяльність якого була припинена наприкінці 2014 року. Під час обшуку в приміщенні вилучено сім системних блоків та шість терміналів, які згідно висновку судової комп’ютерно-технічної експертизи є гральними автоматами, а комп’ютери містять програмне забезпечення, що здійснює функції симулятора гральних автоматів.

Як повідомив заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Юрій Лук’яненко, за рішенням суду обвинуваченого визнано винним за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) КК України і призначено покарання у виді штрафу в розмірі 15 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 255 тисяч гривень. Вилучене майно – конфісковано в дохід держави.

Поділитися в соціальних мережах