За місяць на Сумщині піймали 93 браконьєра

В Управлінні Держрибагентства у Сумській області відбулася нарада з інспекторським складом Сумського рибоохоронного патруля, на якій була проаналізована робота з початку року.

За підсумками лютого патрульними було здійснено 75 рейдів, у ході яких викрито 93 правопорушення. Вилучено 53 од. заборонених знарядь лову, з яких: 13 сіток, 34 екрани та 3 павуки. Загальна сума збитків складає 4998 грн.

Нагадаємо, з 8 вересня 2017 року запрацював Сумський рибоохоронний патруль. Наразі в Управлінні працюють 12 патрульних, які здійснюють моніторинг та патрулювання водних об’єктів області. На сьогодні інспекторський склад відомства забезпечений весняно-літньою формою, автомобілем Renault Duster та моторним човном з причепом.

Сумський рибоохоронний патруль сподівається на співпрацю з небайдужими громадянами та закликає всіх громадян, у разі виявлення порушення, повідомляти на номер «гарячої» лінії: 096-838-25-70.

Довідкова інформація: загалом, за місяць було виявлено 53 порушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства); 12 – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства); 14 – за ч. 1 ст. 881 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Складено 13 Актів виявлення заборонених знарядь лову та вилучено 30 од. безгосподарського майна. До судів було направлено 27 справ для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах