За ніч блискавка двічі спричинила пожежу

Як повідомляють у 2-му Державному пожежно-рятувальному загоні Шосткинського міськрайонного відділу Управління ДСНС в Сумській області, вчора, 1 липня через грози на Шосткинщині сталося дві пожежі. Розряд блискавки потрапив у господарські споруди в селах Клишки і Заболотне.

Так, о 0:55 місцеві жителі повідомили про загорання в Клишках по вулиці П’ятака. Горів дах сараю, площею 24 кв. м. На гасіння виїхали два пожежних автомобіля із селища Вороніж та з Шостки. Протягом шести годин рятувальники боролися з вогнем. Гасіння ускладнювалося тим, що всередині горіла господарської будівлі були сіно, дрова, торф… Була загроза перекидання вогню на поруч розташовані житловий будинок та інші споруди. Сарай згорів повністю, але поруч розташовані будівлі вдалося врятувати. Збиток, заподіяний пожежею, склав 20 тис. грн.

Цієї ж ночі о 1:22 сусіди повідомили про пожежу в селі Заболотне по вулиці Заболотній. Горіла дерев’яна господарська будівля, площею 100 кв. м., у дворі нежитлового будинку. На гасіння був задіяний один рятувальник місцевої пожежної команди села Клишкі. Збиток, заподіяний пожежею, склав 15 тис. грн. Перекидання вогню на сусідні будівлі не допустили.

На щастя, в обох випадках, люди не постраждали.

Поділитися в соціальних мережах