За рік 400 іноземців порушили в Сумах ПДР

Працівники Управління патрульної поліції в Сумській області завітали до Сумського державного університету, де відбулося засідання Ради земляцтв.

«З початку 2017 року на території міста патрульні склали понад 400 адміністративних матеріалів на іноземців за порушення ними ПДР, найбільш поширеним порушенням є — керування транспортним засобом без відповідних документів. Водночас виявлено понад 30 випадків керування транспортним засобом із водійським посвідченням, яке має явні ознаки підробки», — довів присутнім заступник командира батальйону Управління патрульної поліції в Сумській області Віктор Свистун.

Під час заходу активно обговорювалося питання дотримання іноземними студентами законодавства. Поліцейські також роз’яснили порядок дій у ситуаціях, котрі можуть статися на вулицях міста, поінформували про відповідальність за порушення законів та відповіли на запитання голів Рад земляцтв.

28337686_608681416147201_1136828168543972_o

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах