За що порізали гомосексуаліста Положія? Вся історія

На початку вересня у ЗМІ з’явилася інформація про те, що старший син головного редактора газети «Панорама» Євгена Положія Гліб потрапив до лікарні із ножовими пораненнями. Однак широкого розголосу всіх деталей цієї історії не було, хоча, для порівняння, про напад на самого головреда знали не тільки в Україні, а й за кордоном. У чому ж справа? Положіям було просто невигідно оприлюднювати те, що сталося насправді, саме тому, мабуть, і промовчала “Панорама” (така от у нас демократія по-сумськи). Та все таємне рано чи пізно стає очевидним.

Сайту «Сумські дебати» із власних надійних джерел вдалося з’ясувати приховані подробиці.

Усі криваві події сталися у квартирі на вулиці Лучанській, яку для 23-річного працівника СумДУ Гліба Положія придбав батько – відомий у Сумах письменник та журналіст. Там він проживав із 20-річним співмешканцем Євгеном Л., уродженцем Кіровограда. Хлопці познайомилися в соцмережі «ВКонтакте», а поєднала їх разом нетрадиційна сексуальна орієнтація.

Увечері 8 вересня Гліб змусив свого «бойфренда» до збоченого гей-контакту. Він прикував Євгена кайданками до ліжка і, використовуючи жезл, насилував того. У емоційному пориві Положій молодший викрикував, що у Сумах буде створена «група бойових підар..сів», законодавцем якої він і збирався бути. Раптом співмешканцю вдалося вирватися із прив’язаного положення. Роззлючений Євген вхопив ножа і наніс Глібу не менше двох ударів у шию та стільки ж у грудну клітину, намагаючись убити кривдника. Але той пручався і не дав здійснити рокового наміру. Пораненого забрала швидка, а стосовно Євгена було відкрито кримінальне провадження.

Судячи з цих фактів, стає зрозуміло, чому напад на сина Положія не став черговою сенсацією його газети, а інформація, що просочилася в інформпростір, була максимально обмеженою.

Яка доля спіткає хлопця з Кіровограда – невідомо, але більшу цікавість викликає наступне: чи буде й надалі Положій молодший експериментувати із випадковими знайомими і до чого призведуть його наступні «бойові ігри»? Відкритим також лишається і питання: вдалося все таки в Сумах створити групу “бойових підар..сів” чи ні?

Поділитися в соціальних мережах