За вбивство дружини дали 10 років

Охтирською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 45-річного чоловіка, який позбавив життя свою співмешканку. Його дії кваліфікована за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

Трагедія сталась 17 серпня 2017 року в с. Рябина Великописарівського району. Співмешканка обвинуваченого, повернувшись після тривалої відсутності та перебуваючи в стані сильного алкогольного сп’яніння, повідомила йому, що забирає дитину та йде до іншого чоловіка. Такий розвиток подій вочевидь не влаштовував обвинуваченого, тому він спочатку палкою намагався переконати жінку в хибності її намірів, а потім, коли палиця зламалась, почав бити її руками.

«Загалом жінка отримала близько 40 ударів. Коли вона вже не дихала, чоловік викликав швидку, медики констатували смерть потерпілої. Усе це відбувалось на очах матері потерпілої, вона кричала обвинуваченому, щоб він припинив побиття, однак завадити йому не могла, бо, як вона стверджує, боялась його», – зазначив керівник відділу прокуратури Сумської області Денис Сірик.

За рішенням суду першої інстанції обвинуваченого визнано винним у інкримінованому злочині та призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах