За вбивство і пограбування жінки дали 13 років

Конотопською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 42-річного жителя міста Конотопа за фактом умисного вбивства громадянки Р. (ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 185 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді, що обвинувачений у листопаді 2016 року у власному помешканні разом зі своєю знайомою Р. спільно вживали спиртні напої. На ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, між ними виникла сварка, у ході якої обвинувачений схопив жінку за шию і почав із силою стискати, що і призвело до смерті потерпілої.

Наступного дня ввечері обвинувачений замотав труп Р. у поліетиленову плівку, поклав у сумку та на автомобілі перевіз до садиби в одне із сіл Конотопського району, де закопав у землю.

Крім того, обвинувачений зняв із тіла загиблої золоті вироби на загальну суму понад 8 тисяч гривень, які в подальшому здав до одного з ломбардів міста.

Як повідомила прокурор Конотопської місцевої прокуратури Юлія Волосюк на суді обвинувачений свою вину не визнавав, але зібрані під час досудового слідства докази спростували його свідчення, і вироком суду чоловіка визнано винним в інкримінованому злочині та засуджено до 13 років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах