За вбивство із ревнощів сумчанину дали 12 років

Сумською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 40-річного жителя Сум, який обвинувачувався в умисному вбивстві свого товариша.

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді, що обвинувачений, який до цього вже п’ять разів притягувався до кримінальної відповідальності, приревнувавши свого друга до співмешканки, позбавив його життя. Подія сталась 16 грудня минулого року в с. Юнаківка Сумського району, тоді в будинок, де проживав обвинувачений разом зі своєю співмешканкою, прийшов їх знайомий. Після великої кількості випитого господар вийшов на вулицю подихати повітрям, його співмешканка пішла відпочивати в іншу кімнату, а гість залишився за столом.

Повернувшись у будинок, обвинувачений побачив свого товариша біля ліжка співмешканки, при цьому чоловік вже був напівоголеним. Побачене неабияк розлютило чоловіка і він почав лупцювати суперника спочатку руками та ногами, а потім ще й кочергою. Згідно висновку експерта, потерпілому завдано близько 50 ударів, від яких він помер.

Як повідомив прокурор Сумського відділу Сумської місцевої прокуратури Андрій Кушнір, за вироком суду обвинуваченого визнано винним за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України та призначено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах