Заблукалий пенсіонер з розладами пам’яті обірвав чужий город

При зникнення свого 82-річного дідуся до поліції повідомила жителька одного із сіл Путивльського району. Вона розповіла: дідусь страждає на епілепсію, і в останні три дні напади почастішали. Вона щоденно наглядає за ним, і учора, близько 18:00, залишила його вдома у доброму здоров‘ї. А прийшовши до нього вранці, виявила, що старий зник. Сусіди теж його зранку не бачили. 

Відтак, на розшук пенсіонера був піднятий весь особовий склад Путивльського відділення поліції. Правоохоронці шукали його у лікарні, опитували місцевих жителів та прочісували територію як самого села, так і сусідніх населених пунктів. У пошуках були задіяні також спеціаліст-кінолог зі службовою собакою.

«Врешті-решт, за кілька годин таких інтенсивних пошуків старенького на околиці сусіднього села знайшли поліцейські сектору реагування патрульної поліції, – коментує Оксана Федченко, начальник Путивльського відділення поліції. – Пенсіонер сидів на купі нарваної трави. На запитання, що він тут робить, дідусь спокійно розповів, що рве траву на своєму городі».

З розмови літнього чоловіка правоохоронці зрозуміли, що він явно не орієнтується на місцевості, до того ж, не пам‘ятає ані свого імені, ані прізвища. А тому запросили його до салону машини, і вже за півгодини старий чоловік знаходився удома. 

Поділитися в соціальних мережах