Заммера Пак прорекламував рожеву вечірку в Сумах

У четвер, 27 жовтня, у рамках всесвітнього руху боротьби з раком молочної залози в Сумах уперше відбудеться благодійна вечірка Pink Party (дослівно рожева вечірка).

Проанонсували захід в Агенції промоції «Суми» заступник міського голови Степан Пак, головний мамолог області Ігор Новицький, заступник голови правління Асоціації «Українські центри нових технологій здоров’я» Катерина Блінова.

«Ми завдячуємо тим людям, які не байдужі до життя міста і здоров’я сумчанок, адже це – це основа нашого буття. Підтримуємо всіх і самі показуємо, що здоровий спосіб життя – основа-основ. Ми готові сприяти всім, хто вносить раціональне зерно в роботу міської влади у цьому напрямку», – сказав заммера.

Pink Party відбудеться 27 жовтня в спортивно-танцювальній залі СумДУ, аудиторії Н 104. Триватиме – з 18:00 до 20:00. У програмі заходу: майстер-класи з основ правильного харчування, короткі виступи лікарів, танцювальна-спортивна розминка «Живи танцюючи», тренувальна програма «Інтенсив».

Вхідний квиток – благодійний внесок від 50 грн.

Дрес-код: зручний для танців одяг з елементами рожевого.

Зібрані під час заходу кошти спрямують на закуплю для обласного онкодиспансеру голок для біопсії, які вкрай потрібні для точного діагностування.

cisafisha_147686703958

Поділитися в соціальних мережах