Заммера Войтенка попросили розібратися із стовпами вздовж Чешки

На особистий прийом до першого заступника міського голови Володимира Войтенка звернулись вісім сумчан, п’ятеро з яких отримали роз’яснення щодо озвучених ними питань одразу.

Ще троє просили Володимира Войтенка допомогти у вирішенні наступних проблем: визначення балансоутримувача опор зовнішнього освітлення вдовж озера Чеха та їх утилізація; прийняття до комунальної власності житлового будинку № 23 по вул. Нестерова; проведення неякісного ремонту дороги по вул. Г. Кондратьєва.

За дорученням віце-мера, перші два звернення опрацюють у департаменті інфраструктури міста та департаменті забезпечення ресурсних платежів. Тут мають комісійно обстежити опори зовнішнього освітлення вдовж озера Чеха та надати дозвіл на їх демонтаж.

Що ж стосується прийняття до комунальної власності житлового будинку № 23 по вул. Нестерова у цих двох структурних підрозділах повинні повідомити заявника про результат обстеження даного об’єкту.

Так само обстежити дорогу по вул. Г. Кондратьєва, на ремонт якої скаржився заявник, мають і в управлінні капітального будівництва та дорожнього господарства. Потому структурний підрозділ має надати пропозиції по ремонту на наступний рік.

Поділитися в соціальних мережах