Заммера Войтенко подякував сумським бізнесменам

Сьогодні, 24 листопада, в обласному центрі відбувся семінар, який мав назву «Влада та бізнес: підтримка, сприяння, партнерство». До Агенції промоції «Суми» завітали представники бізнесових кіл міста, а також керівництво обласного центру.

Спершу до присутніх звернувся перший заступник міського голови Володимир Войтенко. Він подякував тим, хто відгукнувся на пропозицію взяти участь у семінарі, та висловив переконання, що їхнє спілкування буде корисним і для підприємців, і для міської влади.«Ви розвиваєте наше місто, робите більш комфортним життя сумчан. І мова йде не лише про ті послуги, які надає кожен із вас, але й про благоустрій міста. Тому хочу вас запевнити, міська влада зорієнтована на розвиток не лише виробничої сфери міста, але й так само на сприяння підприємництву», – зазначив перший зам.

Учасники заходу поспілкувалися із кандидатом технічних наук, доцентом, професором кафедри фінансів і кредиту СумДУ Вадимом Александровим. Він поділився своїми знаннями щодо того, як розвинути лідерські якості, досягти бажаного результату і подолати перепони, які виникають на шляху розвитку підприємництва.

Під час перерви на каву учасники тренінгу мали можливість поспілкуватися між собою та перейняти досвід у тій чи інший сфері підприємницької діяльності.

dsc00442

dsc00443

Поділитися в соціальних мережах