Затримали водія з набором номерних знаків

У ході несення служби прикордонним патрулем відділу «Краснопілля» в межах прикордонної смуги на околиці с. Високе, що у Краснопільському районі, було зупинено автомобіль марки «Opel Monterey» української реєстрації під керуванням нашого співвітчизника.

Під час перевірки документів охоронці кордону з’ясували, що у водія відсутні документи на транспортний засіб. Крім цього чоловік мав при собі радіостанцію «Motorola» без відповідних дозвільних документів.

Громадянина та автомобіль доставлено до прикордонного підрозділу, де за порушення прикордонного режиму на нього складені адміністративні матеріали за ст. 202 КУпАП. Автомобіль встановленим порядком переданий працівникам Краснопільського відділу поліції, які під час проведення ідентифікації транспортного засобу встановили, що номерні знаки належать іншому автомобілю. Крім цього в транспортному засобі були виявлені ще 3 комплекти реєстраційних номерів до автомобілів, 2 з яких молдовської реєстрації.

Сумський прикордонний загін нагадує, що наказом МВС України від 07.09.2015 року № 1075, зареєстрованого у Мін’юсті України 30.09.2015 року за № 1166/27611, у контрольованих прикордонних районах Сумської області встановлені додаткові тимчасові режимні обмеження. Цим же наказом у межах встановленої прикордонної смуги заборонено використання радіостанцій, крім установлених на спеціальній техніці та транспортних засобах спеціалізованого призначення (або зареєстрованих у встановленому порядку).

Поділитися в соціальних мережах