Завдяки депутатам від Опозиційного блоку у Шостці з’явилася нова дороговартісна техніка

У Шостці з’явився перший вакуумний муловсмоктувальний автомобіль-асенізатор на базі МАЗу, здатний виконувати цілий комплекс робіт. Така покупка, вартістю 2 млн 150 тисяч грн. стала можливою завдяки спільній роботі обласних депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ та міської влади Шостки при підтримці голови ОДА Миколи Клочка.

За твердженням фахівців, ця техніка здатна виконувати абсолютно всі роботи в системі каналізації, й іншої подібної машини наразі не існує. До придбання спецавтомобіля робота виконувалася в ручному режимі і потребувала значних людських ресурсів.

Приїхали передати нову техніку депутати обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Микола Войтенко, Володимир Пилипейко та Андрій Грек. Вони зазначили, що така суттєва та дороговартісна покупка – перша в історії Шостки.
Заступник голови фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в обласні раді Микола Войтенко наголосив, що з обласного бюджету було виділено 1 млн 750 тисяч грн, решту надала міська влада Шостки.

«Цей автомобіль був вкрай необхідний у сфері міського господарства, оскільки він забезпечуватиме сталу, безперебійну роботу систем життєзабезпечення населення, виконуватиме комплекс робіт – допомагатиме ліквідовувати аварії, відкачувати шкідливі речовини і вирішуватиме багато інших проблем, які існують в каналізаційно-водопровідній системі Шостки. Наразі ми працюємо над тим, аби крок за кроком вирішувати й інші проблеми, які є в житлово-комунальному господарстві міста», – наголосив депутат.

Його підтримали колеги, зазначивши, що техніки в Шостці, яка потребує оновлення і заміни, чимало, оскільки прогрес не стоїть на місці. Тож обіцяють і надалі працювати на благо північного міста Сумщини спільно з очільником Шостки Миколою Ногою.

22789043_1501031120017316_8985879324846858529_n

Поділитися в соціальних мережах