Завтра у Сумах мають запустити новий автобус

Автобуси середньої місткості, закуплені за бюджетні гроші, продовжують досі стояти в гаражах КП «Електроавтотранс». Коли ж вони поїдуть новим маршрутом, поцікавився мер Сум у своїх підлеглих на черговій апаратній нараді.

– Сергію Володимировичу, я люблю поліцію, особливо, коли вони ловить злочинців, але чи вдалося нам отримати дозвіл на те, щоб відкрити два нових маршрути і використовувати два нових автобуса, які у нас до сих пір стоять. Я маю на увазі маршрут «Добровільна-Тополянская», – звернувся мер міста до начальника відділу транспорту, зв’язку та комунікацій, – ми їх закупили, показали людям. Коли вони поїдуть?

Але, як виявилося, введення в дію нових маршрутів залежить не тільки від поліції, але і від міськради і КП «Електроавтотранс». Між ними до сих пір не підписаний відповідний договір.

– Сьогодні буде підписано договір між КП і міськрадою – і запускаємо новий маршрут, – пообіцяв начальник відділу логістики Сергій Яковенко.

– Коли це буде? – поцікавився мер.

– Ми готові хоч сьогодні, хоч завтра випустити автобуси на маршрут, – повідомив директор КП «Електроавтотранс» Віталій Однорог.

– Я конкретно вас питаю: коли?

– Завтра точно будуть. Але потрібно виконати зауваження у напрямку вул. Тополянська, – сказав Віталій Однорог.

Чи виконають свої обіцянки чиновники, стане відомо тільки завтра. Тим часом, мер міста пообіцяв особисто перевірити, чи будуть завтра курсувати нові автобуси в цьому напрямку.

Джерело: https://www.0542.ua/

Поділитися в соціальних мережах