Жінка не могла повірити, хто викрав її гроші

До чергової частини Липоводолинського відділення поліції із заявою про крадіжку звернулась 55-річна жителька району. Вона розповіла правоохоронцям, що з її банківської картки невідомим чином зникли близько трьох тисяч гривень. Жінка поділилась своєю підозрою, що вона стала жертвою дій кіберзлочинців.

Провівши за даним фактом ретельну перевірку, правоохоронці встановили особу зловмисника, а точніше – зловмисниці, яка весь цей час знаходилась поряд із потерпілою. Нею виявилась її 20-річна односельчанка, до якої заявниця зверталась час від часу по допомогу в поповненні рахунку свого мобільного телефону. Жінка передавала більш «продвинутій» в інтернетплатежах дівчині свою банківську картку, аби та переказувала гроші з її банківського рахунку на рахунок мобільного оператора.

«Скориставшись довірливістю потерпілої та її необізнаністю в безготівкових розрахунках, підозрювана вирішила привласнити частину грошей з рахунку односельчанки, – коментує начальник Липоводолинського відділення поліції Андрій Перелазний. – За невеликий проміжок часу вона спустошила банківський рахунок жінки на загальну суму близько трьох тисяч гривень. Наразі підозрюваній вже оголошено про підозру за ч. 1 та ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка»».

Свої дії зловмисниця пояснює скрутним матеріальним становищем. Викрадені гроші вона витрачала на утримання власної новонародженої дитини та свої особисті потреби, передає Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах