Жінка повернула гроші за чоботи, куплені 2 роки тому

Роменці вдалося відсудити в продавчині вартість неякісних чобіт. Про подію повідомляють у прес-службі Роменського міськрайонного суду.

Більше двох років тому жінка придбала в магазині «Бутікова галерея» весняно-осінні чоботи за 3 тисячі 200 гривень. Купувала “турецькі”, виробництва “Розалін” і нібито надійні. Та, вже трохи поносивши, виявила, що взуття – неякісне: лак потріскався, підошва почала відклеюватися, з’явилася віддушистість шкіри. 

Роменка пішла до продавчині з проханням забрати чоботи неналежної якості та повернути за них кошти. Однак, крамарка не згодилася, тож через деякий час обманута покупчиня звернулася до неї в письмовій формі, але знов отримала відмову.

Жінка не здалася й пішла по справедливість до Феміди. Прохала розірвати договір купівлі-продажу чобіт та стягнути з нечесної продавчині 3 тисячі 200 гривень їхньої вартості. Крім того, запевнила, перенесла сильне душевне хвилювання, стрес, тому просила стягнути й моральну шкоду в розмірі 2 тисяч гривень.

Судова товарознавча експертиза виявила в парі взуття дефекти виробничого характеру, причиною яких, згідно з висновками, було порушення технології виробництва шкіри. Суд установив, що недоліки взуття виникли в період гарантійного строку, протягом якого позивачка звернулася до продавчині з вимогою про повернення коштів за товар неналежної якості.

Тому суд прийшов до висновку, що вимоги позивачки про розірвання договору купівлі-продажу жіночих чобіт, підлягають задоволенню, відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист прав споживача».

Судом було вирішено позовну заяву задовольнити частково: розірвати договір купівлі-продажу жіночих чобіт та стягнути з відповідача вартість жіночих чобіт у розмірі 3200 грн та судовий збір у розмірі 704 грн 80 коп. В іншій частині позову відмовлено.

Рішення суду не набуло законної сили і може бути оскаржене в апеляційному порядку.

Джерело: Новий погляд Роменщини

Поділитися в соціальних мережах