Жінка пригощала гостей небезпечним зіллям

Під час перевірки інформації, що один з місцевих мешканців зберігає наркотики, працівники Роменського відділу поліції на одній із вулиць міста виявили 37-річного жителя. Під час особистого огляду правоохоронці в його кишенях виявили медичний шприц, заповнений опієм ацетильований та паперовий згорток з марихуаною. Останній пояснив поліцейським, що виявлені в нього наркотики його, які він планував вжити. А на запитання де взяв їх, відповів, що «травку» знайшов просто серед вулиці, а «опій» приготував сам.

Іншою підозрюваною, яка займається виготовленням наркотиків, стала 28-річна жителька району. У неї під час санкціонованого обшуку будинку поліцейські виявили залишки від переробки опію ацетильованого та близько 5 мл уже готового до вживання наркотику. До того ж, правоохоронці з’ясували, що господарка дому, окрім того, що виготовляє особливо небезпечне «зілля», ласує ним своїх наркозалежних товаришів, а її будинок слугує нічим іншим як притоном.

Полісмени продовжують встановлювати коло наркозалежних знайомих жінки. Усі вилучені речовини направлені на дослідження, за результатами якого буде прийняте відповідне рішення. Чоловіку інкримінують незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту за ч. 1 ст. 309 Кримінального Кодексу України, яка передбачає покарання до трьох років обмеження волі, а жінці ще й організацію або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів за ч. 2 ст. 317 Кримінального Кодексу України, за що найближчі вісім років може провести за гратами, передає Відділ комунікації поліції Сумської області.

pm385image001

pm990image002

pm695image004

Поділитися в соціальних мережах