Жінка вкрала велосипед під носом у господарів

Увагу поліцейського, який перебував на території обслуговування, привернула мешканка сусіднього села із велосипедом в руках. Побачивши дільничного, та прискорила шаг. Це викликало підозру. І як виявилось, не дарма. В подальшому з’ясувалось, що двоколісний був нею викрадений.

Того ж дня до дільничного Глухівського відділу поліції звернувся місцевий житель. Чоловік повідомив, що у його дружини вкрали велосипед, необачно залишений біля двору без нагляду.

Тоді дільничний і пригадав випадкову зустріч із жінкою та її дивну поведінку. До того ж, 53-річна селянка частенько зловживала спритним, а велосипеда в неї взагалі ніколи не було. Разом із заявником вони вирушили до неї до дому. Чоловік впізнав свій транспортний засіб і написав заяву до поліції.

Виправдовуючись жінка пояснила, що того дня приїхала до сусіднього села відвідати невістку . А коли поверталась, побачила залишений без нагляду велосипед і вирішила взяти його, щоб доїхати додому.

Сьогодні відносно неї в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Бажання доїхати додому на краденому велосипеді може коштувати позбавлення волі на строк до 3 років.

Поділитися в соціальних мережах