Жінка врятувала чоловіка, який тонув

Подія сталася в Глухові.

25-річний чоловік вирішив скоротити маршрут додому, через озеро. Благополучно подолав практично весь шлях, однак буквально в десяти метрах від берега виявив масу вимоїн. Рухатися далі було неможна. Він, однак, вирішив випробувати долю: пішов уперед – і провалився…

Бідолаху, що борсається в холодній воді, побачила сусідка. Вона негайно кинулася на допомогу – кинула йому лопату, якою прибирала сніг. А тим часом до водойми приспіли і місцеві жителі.

Вхопившись за рукоятку лопати, «екстремал» вибрався з крижаної води живим, неушкодженим, але добряче закляклим. Старший інспектор СДПЧ Максим Гончаров вважає, що потерпілому пощастило, оскільки поруч опинилися небайдужі люди. В іншому випадку на нього чекала б неминуча загибель. Адже там швидка течія.

На щастя, у нинішньому році, за всю зиму, у Глухові ще не було зареєстровано жодного потопельника. А ось в інших районах, за словами інспектора, справи йдуть трохи гірше. Так, 17 січня надійшла інформація, згідно з якою в Середино-Будському, Шосткинському, Сумському районах зареєстровано 5 випадків загибелі людей у водоймах. Вік загиблих – від 23 до 54 років.

Джерело: kourier.in.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах