Жінка зарізала коханого ножем у спину

Слідчим відділенням Сумського районного відділу поліції закінчено досудове розслідування та направлено на розгляд суду кримінальне провадження, розпочате за фактом спричинення тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть потерпілого.

Як з‘ясували в ході досудового розслідування правоохоронці, 60-річна жителько одного із сіл Сумського району в запалі сімейної сварки вдарила свого чоловіка ножем у спину. Зрозумівши, якого накоїла лиха, сама ж викликала «швидку». Проте чоловік унаслідок великої крововтрати помер до прибуття медиків.

Як пояснює сама жінка, конфлікти в їхній в родині тривають не один рік. Того дня, коли вона готувала обід, чоловік знову затіяв сварку. Не витримавши недоречних, на її думку, дорікань, вона в запалі вдарила його ножем, якого саме тримала в руках.

«Вказаний факт був внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 2 ст. 121 КК України ( умисне тяжке тілесне ушкодження, яке спричинило смерть потерпілому, – коментує начальник Сумського районного відділу поліції Віталій Дейниченко. – Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років». Подальшу долю жінки вирішить суд, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах