Жінка застрягла на автодорозі на 8 Березня (відео)

Подія трапилася 8 березня, близько 15:00, на 31 кілометрі автодороги Н-12 «Суми-Полтава».

Забезпечуючи публічний порядок на автодорозі національного значення, екіпаж патрульних поліцейських помітив припіднятий за допомогою домкрату автомобіль, поряд з яким стояла жінка. Охоронці порядку розвернулися та під’їхали до неї. Вона пояснила, що їхала з Тростянця до Сум і під час руху почула дивний скрип у районі лівого переднього колеса. Громадянка зупинилися та самостійно вирішила провести технічне обслуговування свого автомобіля, на щастя, технічних несправностей автівка не мала.

Патрульні ще раз оглянули транспортний засіб та впевнившись, що жодних несправностей немає, прикрутили колесо і привітали жінку зі святом.

Патрульна поліція Сумщини звертається до водіїв із проханням перевіряти технічний стан своїх авто перед виїздом на будь-які відстані.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах